To ja, Hiperelvis

Tłumaczenie: Karolina Jaszecka
Cykl: To ja, Hiperelvis (tom 1)
Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Jo, Elvis Riboldi
hiperelvis
KocieLektury

Hiperelvis, czyli Elvis Riboldi, to wesoły chłopak z głową pełną pomysłów, przez które często pakuje się w kłopoty. Istny szatan! Rozpiera go energia. W swoich opowieściach nie szczędzi nam szczegółów, nawet tych najstraszniejszych. Elvis przysparza wszystkim tylu kłopotów, ile śmiechu czytelnikom. Zaczyna się dość niewinnie. Zbite szyby w oknach, popsuty Rolex, potłuczone okulary przyjaciela i to dopiero początek. Po kilku stronach akcja nabiera tempa. Przygotujcie się na pożar domu sąsiada, przedszkolaki usypiane ostrym hard rockiem itp…A przy tym drodzy czytelnicy, będziecie pękać ze śmiechu i jeśli uważacie, że przesądzamy to znaczy, że nie znacie Elvisa.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!