Bożena

Dwie kobiety na przeciwległych krańcach małżeństwa. Gwyn przygotowuje się do rozwodu. Wciąż jednak nie może pogodzić się z faktem, że jej długoletni związek legł w gruzach. Rozwód ogłaszają z mężem podczas uroczystego party. Zaskoczona rodzina i przyjaciele nie wiedzą, jak zareagować. Maggie jest redaktorką czasopism kulinarnych. Zakochana i zaręczona ze wspaniałym chłopakiem planuje otwarcie...

Dwie kobiety na przeciwległych krańcach małżeństwa.
Maggie jest redaktorką czasopism kulinarnych. Zakochana i zaręczona ze wspaniałym chłopakiem planuje otwarcie wspólnej restauracji. Jednakże pierwsze spotkanie z rodziną narzeczonego napełnia ją niepokojem.
Każda z kobiet musi spojrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć na pytania, które określą ich nowe życie. Jak dobrze znasz człowieka, którego kochasz? Jak bardzo trzeba się poświęcać, aby kogoś przy sobie zatrzymać? W którym momencie należy wycofać się ze związku?

„Laura Dave sięga do głębi prawdziwej miłości i pokazuje, że takie uczucie istnieje nawet w obliczu rozstania. Pasjonująca lektura”.
Book Reporter

„Odkrywcze i szczere spojrzenie na miłość, która potrafi nas połączyć – i rozdzielić. Autorka doskonale rozpoznaje emocje i sprzeczności ludzkiej duszy”.
Kate Jacobs

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl

Lidka | 2016-03-28
Przeczytana: 28 marca 2016

Książka niemal "z życia wzięte". Jak każdy kręci i lawiruje prawdą. Tylko w imię czego i kogo ? Życie to nie jest bajka a często niestety trudno nam to zaakceptować. Małżeństwo i partnerstwo to kompromisy i wspólne życie,które potrafi się załamać.
Książka jest ciekawa i daje do myślenia - jak nasze zachowanie może wpływać na innych.Polecam

Roza_V_Barlow | 2017-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2017

Laura Dave? Wydaje mi się, że warto zapamiętać to nazwisko.
Byłam w Kauflandzie i trafiłam na "Jesienną wyprzedaż książek", kupiłam kilka i wróciłam do domu. Dwa dni później znów byłam w Kauflandzie i chociaż książek nie przybyło, a wręcz sporo ubyło, to oczywiście ponownie zaczęłam wszystkie oglądać. Chwyciłam w ręce "Party rozwodowe" i zastanowiłam się dlaczego nie kupiłam tej książki? Wydawała się lekka i krótka, więc szybko naprawiłam wcześniejszy błąd.
I chociaż chyba żadna inna książka nie wzbudziła we mnie tylu nerwów, to jestem bardzo, bardzo zadowolona. To miała być taka książka, taka sobie o. Zwykła, szybka. A tak mnie zaskoczyła!
Każdy rozdział, naprawdę każdy rozdział tej książki to takie "bum!"... Bum! Nate to bogacz. Bum! Murphy. Bum! Rozwód. Bum! Zdrada. Bum! Poprzednia małżeństwo. Bum! Eve. Bum i bum i bum. Każda strona to kolejne zaskoczenie, kolejny szok, kolejne emocje. Wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jestem także pod wrażeniem tego, że to wszystko dzieje...

Monika Zaremba | 2016-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2016

KSiazka,ktora porusza .Daje do myslenia. Daje powod do zastanowienia sie jakie powinno byc zycie z druga osoba . nIe zawiodlam sie wybierajac ja tylko zewzgledu na tytul.ujela moje serce,a moje rece jeszcze nieraz po nia siegna.

zefirek0509 | 2014-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Naprawdę niezła lektura, ciekawa, spójna i bardzo dobrze sie to czyta. Polecam.

Joanna JJ | 2017-10-13
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 02 listopada 2017

Nie dałam rady przebrnąć przez tą książkę....

MartynaRK | 2017-07-19
Emian | 2017-01-07