Lubimyczytać.pl to:
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Miłość i miliardy, Noc na plaży

Miłość i miliardy, Noc na plaży

Autor:
papier
Ophelia
8 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Barbara Dunlop - Miłość i miliardy Dla Lucasa najważniejsza jest władza oraz pamięć o nieżyjącym bracie. Gdy więc dowiaduje się, że musi z kimś dzielić prawo do opieki nad osieroconą bratanicą, postanawia temu zapobiec. Zwłaszcza że po drugiej stronie barykady stoi ciotka dziewczynki, która nienawidzi jego rodziny... Maureen Child - Noc na plaży Spotkali się na molo i spędzili na plaży namiętną...

Barbara Dunlop - Miłość i miliardy

Maureen Child - Noc na plaży

Spotkali się na molo i spędzili na plaży namiętną noc. Potem się rozstali. Jesse, niegdyś mistrz surfingu, nie może zapomnieć pięknej nieznajomej. Chce ją odnaleźć, toteż wraca do miasteczka w Kalifornii, w którym los ich zetknął. Gdy w końcu na siebie wpadają, nie rozpoznaje kobiety, której szuka...

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Dominika | 2013-11-22

Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica