Okładka książki Miłość i miliardy, Noc na plaży

Miłość i miliardy, Noc na plaży

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gorący Romans DUO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
Ophelia
6,4 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Barbara Dunlop - Miłość i miliardy Dla Lucasa najważniejsza jest władza oraz pamięć o nieżyjącym bracie. Gdy więc dowiaduje się, że musi z kimś dzielić prawo do opieki nad osieroconą bratanicą, postanawia temu zapobiec. Zwłaszcza że po drugiej stronie barykady stoi ciotka dziewczynki, która nienawidzi jego rodziny... Maureen Child - Noc na plaży Spotkali się na molo i spędzili na plaży...

Barbara Dunlop - Miłość i miliardy

Maureen Child - Noc na plaży

Spotkali się na molo i spędzili na plaży namiętną noc. Potem się rozstali. Jesse, niegdyś mistrz surfingu, nie może zapomnieć pięknej nieznajomej. Chce ją odnaleźć, toteż wraca do miasteczka w Kalifornii, w którym los ich zetknął. Gdy w końcu na siebie wpadają, nie rozpoznaje kobiety, której szuka...

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica