Ciąża. Pytania i odpowiedzi. Wszystko, co powinniście wiedzieć trymestr po trymestrze

Tłumaczenie: Monika Rozwarzewska
Wydawnictwo: Rebis
Pregnancy . Question & answers
9788373019126

Praktyczny przewodnik dla przyszłych mam. Dla każdej kobiety ciąża to czas szczególny - pełen nadziei, oczekiwania, ale także niepokoju i nie kończących się pytań. W tej niezwykłej książce eksperci z BabyCentre.co.uk - najbardziej znanej w Wielkiej Brytanii strony internetowej dla przyszłych mam - udzielają na nie wyczerpujących odpowiedzi. Jest to przystępnie napisany, bogato ilustrowany...

Praktyczny przewodnik dla przyszłych mam.
Dla każdej kobiety ciąża to czas szczególny - pełen nadziei, oczekiwania, ale także niepokoju i nie kończących się pytań. W tej niezwykłej książce eksperci z BabyCentre.co.uk - najbardziej znanej w Wielkiej Brytanii strony internetowej dla przyszłych mam - udzielają na nie wyczerpujących odpowiedzi. Jest to przystępnie napisany, bogato ilustrowany przewodnik, w którym kobiety znajdą dogłębne wyjaśnienia wszystkich nurtujących je wątpliwości.

Ciąża. Pytania i odpowiedzi to godne zaufania źródło informacji i porad udzielanych przez najwyższej klasy specjalistów, korzystających z najnowszych osiągnięć medycyny w dziedzinie perinatologii, położnictwa i ginekologii.

Wśród ekspertów BabyCentre są nie tylko lekarze, ale także położne, psychoterapeuci, dietetycy i matki. Ten zespół wybitnych specjalistów udziela wszechstronnej pomocy milionom przyszłych mam i ojców na całym świecie.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 2007

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»