Ciąża. Instrukcja obsługi. Wyczerpujący przewodnik po wolnej od zmartwień ciąży

Tłumaczenie: Ewa Helińska
Seria: Instrukcja obsługi
Wydawnictwo: Vesper
Pregnancy Instruction Manual. Essential Information, Troubleshooting Tips, and Advice for Parents-to-Be
Booka

Nareszcie! Wyczerpujący przewodnik po wolnej od zmartwień ciąży! Sprowadzenie dziecka na świat to jeden z decydujących życiowych momentów. I nie można go obejść: bycie w ciąży może przygniatać! Na szczęście mamy dla was instrukcję obsługi. - Czy poranne mdłości kiedyś się skończą? - Jak duże jest dziecko w 26. tygodniu ciąży? - Czy normalny jest apetyt na śledzie? - Jak się wystrzegać...

Nareszcie! Wyczerpujący przewodnik po wolnej od zmartwień ciąży!

- Czy poranne mdłości kiedyś się skończą?

- Jak duże jest dziecko w 26. tygodniu ciąży?

- Czy normalny jest apetyt na śledzie?

- Jak się wystrzegać niechcianych łap na moim brzuchu?

- Czy kiedykolwiek dane mi jeszcze będzie przespać spokojnie całą noc?

A to tylko niektóre z palących pytań? Wszystkie wątpliwości rozwieją doświadczeni autorzy poradnika: mama-weteranka Sarah Jordan i certyfikowany ginekolog położnik (oraz ojciec trzech pociech) dr David Ufberg.

źródło opisu: http://www.vesper.pl/index.php?page=shop.product_d...(?)

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Malina | 2019-08-26

Krótko i z humorem. Takie ma byc i takie jest. Informacji jak na tego typu ksiazke jest zadziwiająco duzo. A do tego mozna sie posmiac.

Daria | 2018-05-30
Przeczytana: 01 maja 2018

Niby dowcipna, ale i jednocześnie bardzo kompetentna :)

Olgola | 2018-01-30
Przeczytana: grudzień 2017

Bez szału. Niby radosna dowcipna ale trochę po łepkach napisana. Raczej nic odkrywczego w niej nie znajdziecie. Dużo ilustracji.. i opisów które wrażliwego czytelnika mogą zezłościć. Mnie osobiście nie przeszkadzały bo totalnie serio to ja do ciąży nie podchodzę :)

Elena91 | 2017-08-28
Przeczytana: 2015 rok

Świetny poradnik dla przyszłych rodziców - w szczególności ojców! W prosty i humorystyczny sposób pokazuje, jak zmienia się ciało kobiety przez te 9 miesięcy, co dzieję się z dzieckiem i jak należy się przygotować do przyjścia na świat potomka.

Moniś | 2016-05-20

Fajnie napisany poradnik. Krótko, zwięźle i na temat. Wg mnie idealna dla przyszłych tatusiów.

oli | 2015-10-16
Przeczytana: 02 września 2015

Dość skrótowa - jak to na instrukcję przystało.