Allegro - kampania grudzień kat. piękna

Rękopis znaleziony w Akce

Wydawnictwo: Drzewo Babel
Manuscript Found in Accra
Ag2S

14 lipca 1099. W Akce trwa oczekiwanie na najazd krzyżowców, którzy otoczyli miasto. Właśnie tam, za murami miasta mężczyźni i kobiety, młodzi i starzy, zebrali się, aby posłuchać tajemniczego mężczyzny znanego jako Copt. Zwołał mieszkańców, aby objawić im prawdę, nadzieję i pocieszenie. Zaczynają od pytań o klęskę i walkę, rozważają cnoty lojalności i samotności; wreszcie docierają do...

Zaczynają od pytań o klęskę i walkę, rozważają cnoty lojalności i samotności; wreszcie docierają do pytania o piękno, miłość, mądrości i to, co przyniesie przyszłość. Copt pyta "Czym jest sukces? To możliwość zasypiania każdej nocy ze spokojną duszą".

Teraz, wieki później, rękopis zawierający nadzwyczajne spostrzeżenia Copta dotyczące odwagi, samotności, lojalności i straty został odnaleziony w jaskini w Kairze.

"Rękopis znaleziony w Akce" to odkrywcze świadectwo poszukiwania najtrwalszych wartości i codziennej mądrości.

lbadura | 2013-04-12
Przeczytana: 11 kwietnia 2013

Niesamowita ksiazka. W tej ksiazce autor zawiera cale mnostwo madrosci zyciowych. Nie da sie tego opisac w skrocie. Trzeba przeczytac.

marekwpl | 2017-02-06
Jastin | 2016-07-23