Rękopis znaleziony w Akce

Drzewo Babel
Manuscript Found in Accra
literatura piękna
2013-10-01

Tło historyczne tej książki jest bardzo ciekawe. Rzekomo znajomy samego autora udostępnił mu ów manuskrypt z Akki. Autor sporządził notatki i w niniejszej książce opisał treść ów manuskryptu.
Dzieje papirusowych manuskryptów o których tu mowa są dość zagmatwane. Zostały odkryte w Egipcie w 1945 roku przez ubogich ludzi którzy nie znali ich prawdziwej wartości. Cześć...

Niesamowita ksiazka. W tej ksiazce autor zawiera cale mnostwo madrosci zyciowych. Nie da sie tego opisac w skrocie. Trzeba przeczytac.

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku