Obudzić zmysły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Winnica Ashtonów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Lenka8891
4,5 (6 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
monishka90 | 2014-12-15

Książka jest naprawdę świetna. Uwielbiam styl pisanie Nalini Singh i gdy przez przypadek ta książka trafiła w moje ręce, musiałam ją przeczytać. To wspaniały pomysł, że cykl "Winnica Ashtonów" jest tworzony przez wielu autorów. Dzięki temu każdy tom jest wyjątkowy i w każdym widać świeże spojrzenie. Polecam

domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Trylogia
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

Shani | 2014-11-05

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Maria Konopnicka
    173. rocznica
    urodzin
    Ja lubię słyszeć mądre słowo! Mądre słowo to jest jak ojciec i jak matka człowiekowi. Nu, ja za mądre słowo to bym milę drogi szedł.
  • Mitch Albom
    57. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie. Jest dokładnie wtedy, kiedy trzeba
  • Max Brooks
    43. rocznica
    urodzin
    Tak, to były kłamstwa, ale czasem kłamstwo nie jest złe. To znaczy, kłamstwo samo w sobie nie jest ani złe, ani dobre. Jest jak ogień: może ogrzać, ale może spalić - zależy od sposobu użycia.
  • Jerzy Bralczyk
    68. rocznica
    urodzin
    Bralczyk: Tak jak weekend, wciąż pisany po angielsku. To podobno jest słowo, które najdłużej czeka na spolszczenie. I nie doczeka się. Bo wyraźnie narusza reguły: w polszczyźnie po "ł" nie występuje "-i'. "Łikendu" nie będzie. Markowski: Występuje, występuje. W wyrazie "półinteligent"... pokaż więcej
  • Anja Snellman
    61. rocznica
    urodzin
    Mamo, posłuchaj, czasem oswojone ptaki zaczynają wariować. Obijają się o szyby, strącają pranie ze sznura, wlatują w cierniste krzewy, aż fruwa pierze. Po tych wybuchach nastaje zupełna cisza. W końcu ostatnie piórko spływa spokojnie na ziemię. Słychać, jak trawa rośnie. A potem życie toczy się dale... pokaż więcej
  • Agnieszka Chylińska
    39. rocznica
  • Martin Pollack
    71. rocznica
    urodzin
    Dlaczego to zawsze intelektualiści dają się okpić takim oszustom, podczas gdy umięśnieni półanalfabeci wydają się arcyodporni na problemy nowej epoki?
  • Sean Williams
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzi można zastąpić. Sekund nie.
  • Mark Buckingham
    49. rocznica
  • James Blish
    94. rocznica
  • Karlheinz Deschner
    91. rocznica
    urodzin
    Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo.
  • Nora Szczepańska
    101. rocznica
  • Henrik Ibsen
    109. rocznica
    śmierci
    Odbierając przeciętnemu człowiekowi życiowe kłamstwo, odbiera mu pan równocześnie szczęście.
  • Cyprian Kamil Norwid
    132. rocznica
    śmierci
    Jękły głuche kamienie. Ideał sięgnął bruku.
  • Tony Halik
    17. rocznica
    śmierci
    Jeszcze raz mogłem się przekonać, że jednak kobiety mają zawsze rację. Pozorny kaprys mojej żony uratował życie dwóm ludziom!

Znajdź nas na Facebooku