Obudzić zmysły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Winnica Ashtonów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Lenka8891
4,5 (6 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
monishka90 | 2014-12-15

Książka jest naprawdę świetna. Uwielbiam styl pisanie Nalini Singh i gdy przez przypadek ta książka trafiła w moje ręce, musiałam ją przeczytać. To wspaniały pomysł, że cykl "Winnica Ashtonów" jest tworzony przez wielu autorów. Dzięki temu każdy tom jest wyjątkowy i w każdym widać świeże spojrzenie. Polecam

domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Trylogia
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

Shani | 2014-11-05

Kalendarium literackie
  • Éric-Emmanuel Schmitt
    55. rocznica
    urodzin
    ...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłuż... pokaż więcej
  • Mario Vargas Llosa
    79. rocznica
    urodzin
    Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.
  • Lauren Weisberger
    urodzin
    Gdzie miejsce na radość w twoim idealnie zaplanowanym, zaprojektowanym, wypełnionym zasadami życiu?
  • Bohumil Hrabal
    101. rocznica
    urodzin
    Bo ja gdy czytam, to właściwie nie czytam, biorę piękne zdanie do buzi i ssę je jak cukierek, jakbym sączył kieliszeczek likieru, tak długo, aż w końcu ta myśl rozpływa się we mnie jak alkohol, tak długo we mnie wsiąka, aż w końcu nie tylko jest w moim mózgu i sercu, lecz pulsuje w mych żyłach aż po... pokaż więcej
  • Richard Dawkins
    74. rocznica
    urodzin
    Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.
  • Amanda Quick
    67. rocznica
    urodzin
    Nic tak nie rozstroi nerwów przeciwnika jak wyraz rozbawienia lub nawet znudzenie na twej twarzy.
  • Jayne Ann Krentz
    67. rocznica
    urodzin
    W rzeczywistości piekło jest przeraźliwie chłodne. To miejsce zimne i rozpaczliwie samotne"
  • Marc Brandel
    96. rocznica
  • Maksym Gorki
    147. rocznica
    urodzin
    Kobieta nie może nie rozumieć muzyki, zwłaszcza jeśli jej smutno.
  • Marianne Fredriksson
    88. rocznica
    urodzin
    Jesteś jedynie gościem w rzeczywistości, dlatego jej nie widzisz. Dostrzegasz tylko określone nazwą jej części, nigdy zaś powiązań, z których tworzy się całość.
  • Rafał Skarżycki
  • Julio Llamazares
    60. rocznica
    urodzin
    Czas podobny jest do rzeki: z początku płynie ospale i niepewnie,rozpędzając się z upływem lat.(...)Przez pierwsze dwadzieścia lub trzydzieści lat myślimy, że czas jest rzeką bez końca, jedynym w swoim rodzaju tworem, który sam siebie karmi i nigdy się nie wyczerpuje.Ale prędzej czy później odkrywam... pokaż więcej
  • Zbigniew Brzeziński
    73. rocznica
  • Anatolij Winogradow
    127. rocznica
    urodzin
    Jak to się stało, że cienka, cieńsza od włosa krawędź oddzieliła sen od przebudzenia?
  • Lauren Willig
  • Virginia Woolf
    74. rocznica
    śmierci
    Ludzie autentyczni najpełniej istnieją w samotności. Nie znoszą iluminacji, podwojenia. Ciskają swoje ledwie namalowane portrety, odwrócone twarzą do ziemi.
  • Eugène Ionesco
    21. rocznica
    śmierci
    Zdarza się, że człowiek śni. Przywiązuje się do tego snu, wierzy weń, kocha. Rano, gdy otwiera oczy, dwa światy jeszcze zachodzą na siebie, twarze nocy w świetle dnia słabo się zarysowują. Chciałoby się je spamiętać, zatrzymać. Wymykają ci się z rąk, brutalna rzeczywistość dnia je wypędza. Człowiek... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku