Okładka książki Obudzić zmysły

Obudzić zmysły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Winnica Ashtonów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Lenka8891
3,5 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

Opinie czytelników
domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Trylogia, Przeczytane
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

Siaice | 2014-02-27

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica