Obudzić zmysły

Tłumaczenie: Monika Łesyszak
Cykl: Winnica Ashtonów (tom 5)
Wydawnictwo: Harlequin
Awaken the senses
Lenka8891

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

monishka90 | 2014-12-15

Książka jest naprawdę świetna. Uwielbiam styl pisanie Nalini Singh i gdy przez przypadek ta książka trafiła w moje ręce, musiałam ją przeczytać. To wspaniały pomysł, że cykl "Winnica Ashtonów" jest tworzony przez wielu autorów. Dzięki temu każdy tom jest wyjątkowy i w każdym widać świeże spojrzenie. Polecam

domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Trylogia
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

aga2713 | 2016-10-31
Na półkach: 2016, Przeczytane