Okładka książki Obudzić zmysły

Obudzić zmysły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Winnica Ashtonów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Lenka8891
3,8 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

Opinie czytelników
domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Trylogia
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

Shani | 2014-11-05

Kalendarium literackie
  • Sławomir Koper
    51. rocznica
    urodzin
    Historia nigdy nie jest wyłącznie czarno-biała, jak to z reguły opisują nasi historycy. Ma wiele kolorów, tak jak barwne jest codzienne życie i barwni są jego bohaterowie.
  • Isaac Bashevis Singer
    112. rocznica
    urodzin
    Wszyscy gramy w szachy z Losem. On robi ruch i my robimy ruch. On usiłuje dać nam szacha i mata w trzech posunięciach, a my próbujemy temu zapobiec. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie wygrać, ale mamy chęć pokazać mu prawdziwą walkę.
  • Nik Pierumow
    51. rocznica
    urodzin
    Nadziei nie ma tylko dla tych, którzy dobrowolnie z niej rezygnują.
  • Guy N. Smith
    75. rocznica
  • Voltaire
    320. rocznica
    urodzin
    - Co to takiego "optymizm"? - spytał Kakambo.
    - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.
  • Michael Grant
    100. rocznica
    urodzin
    Tłum z płonących dzielnic, chcą przeżyć. Kto ich o to prosił?
  • Yvonne Woon
    30. rocznica
    urodzin
    Czasem warto skupić się na dobrych wspomnieniach. Przypominają człowiekowi, że szczęście jednak istnieje (...)
  • Thomas Enger
    41. rocznica
  • Anne McCaffrey
    3. rocznica
    śmierci
    Zakaz tylko zwiększa pragnienie.
  • Richard Leigh
    7. rocznica