Okładka książki Obudzić zmysły

Obudzić zmysły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Winnica Ashtonów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Lenka8891
4,5 (6 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Słynny francuski wytwórca win, Alexander Dupree, przyjeżdża na konsultacje do winnicy Ashtonów. Od razu zwraca uwagę na Charlotte, samotną, nieśmiałą dziewczynę o oryginalnej urodzie. Jednak ona nie ulega urokowi światowca. Tymczasem Alexander znajduje sposób, by się do niej zbliżyć. Przypadkiem czyta listy Charlotte do nieistniejącego kochanka i zaczyna realizować jej najskrytsze marzenia...

źródło opisu: Harlequin Polska, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
monishka90 | 2014-12-15

Książka jest naprawdę świetna. Uwielbiam styl pisanie Nalini Singh i gdy przez przypadek ta książka trafiła w moje ręce, musiałam ją przeczytać. To wspaniały pomysł, że cykl "Winnica Ashtonów" jest tworzony przez wielu autorów. Dzięki temu każdy tom jest wyjątkowy i w każdym widać świeże spojrzenie. Polecam

domka14 | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Trylogia
Przeczytana: 19 lutego 2014

Akcja tak szybko się dzieje, że główna bohaterka zakochała się w Alexandrze, jeszcze przed dniem w którym pierwszy raz go ujrzała. On nauczony zachowywać swe najskrytsze myśli dla siebie, po 2 tygodniach znajomości opowiada jej swoje sekrety, a po miesiącu prosi ją o rękę. Chyba nie muszę pisać zakończenia...
Książka nawet jak na romans jest słaba, nie poleciłabym nawet na "poprawę humoru".
Lecz jeżeli czytasz sagę Winnica Ashtonów, polecam prolog i ostatni rozdział książki, środek nie jest wart uwagi.

Shani | 2014-11-05

Kalendarium literackie
  • John Steinbeck
    113. rocznica
    urodzin
    Książki - to na nic się nie zda. Człowiek musi mieć kogoś... kogoś bliskiego. Wszystko jedno kogo, byle to był ktoś bliski
  • Lisa McMann
    47. rocznica
    urodzin
    Gość, który sam przyznaje, że jest palantem, zasługuje na wybaczenie.
  • Aleksander Minkowski
    82. rocznica
    urodzin
    Kobieta, która kocha, zostawia wszystko i idzie za swoim mężczyzną
  • Irwin Shaw
    102. rocznica
    urodzin
    Ludzie pozwalają by rany jątrzyły się przez lata, z wiekiem stają się neurotyczni, mają złą passę i szukają kogoś, komu mogliby przypisać winę (...)
  • Patrick Carman
    49. rocznica
    urodzin
    Myślę, że małe dziewczynki są o wiele sprytniejsze od małych chłopców.
  • Stuart MacBride
    46. rocznica
    urodzin
    Była nawet niepełna tarcza księżyca. W jego bladej poświacie tworzyły się cienie między ubłoconymi terenówkami. Logan niemal spodziewał się zobaczyć czarownicę na miotle przelatującą na tle ospowatej twarzy księżyca. Ale jego matka była zapewne bardzo daleko.
  • Michael Baigent
    67. rocznica
  • Pablo De Santis
    52. rocznica
    urodzin
    Miałem w życiu tylko jedną metodę - niestałość - i tylko jedną pasję - roztargnienie.
  • Jørn Lier Horst
    45. rocznica
    urodzin
    To chyba najstraszniejszy rodzaj samotności (…) Nie być obecnym nawet w myślach choćby jednej osoby na świecie.
  • Derren Brown
    44. rocznica
    urodzin
    Każdy ma pełne prawo zadecydować, że bezstronny i opierający się na faktach dowód go nie interesuje i że woli opierać się na osobistych doznaniach albo niekwestionowanych autorytetach, które uważa za prawdziwe. Może z zadowoleniem podążać taką drogą, dopóki nie zapragnie, aby potraktowano go poważni... pokaż więcej
  • Teofil Lenartowicz
    193. rocznica
  • Jalu Kurek
    111. rocznica
    urodzin
    Jak żałosna królowa idąca na gilotynę prowadzę moje wspomnienia na ścięcie.
  • Daniel Olbrychski
    70. rocznica
  • Lawrence Durrell
    103. rocznica
    urodzin
    Spójrz w głąb siebie i sprawdź, kim jesteś, odtwórz to, co widzisz, albo wypraw się z krucjatą przeciw samemu sobie. - L. Durrell
  • Maria Kownacka
    33. rocznica
  • Władimir Odojewski
    146. rocznica
  • Horacy
    2022. rocznica
    śmierci
    Początkiem i źródłem dobrego pisania jest mądrość
  • Konrad Lorenz
    26. rocznica
    śmierci
    Pod jednym bowiem określonym względem pies jest podobniejszy do człowieka niż najmądrzejsze małpy: jest tak jak człowiek istotą zdomestyfikowaną i tak samo jak człowiek zawdzięcza domestyfikacji dwie zasadnicze właściwości: po pierwsze- uwolnienie się od schematów zachowania instynktownego, co otwor... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku