Sukces w E Biznes

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
biznes, finanse

Szybko zmieniający się świat wymaga nowego spojrzenia na struktury w przedsiębiorstwie i sposób współpracy z klientami. Menedżerowie muszą być gotowi na przyjęcie nowych technik i przedefiniowanie strategii, aby kierowane przez nich przedsiębiorstwa mogty nadążyć za zmianami. Książka Sukces w e biznesie pokaże jak integrować systemy własne z systemami partnerów biznesowych, aby zaoferować klientom produkty i usługi najlepszej jakości. Poradnik zawiera praktycznych porad, które pomogą wykorzystać techniki e biznesowe. Zamieszczony na końcu książki test umożliwi sprawdzenie przygotowania do stawienia czoła temu wyzwaniu. Gdy wdrożysz już praktyki e biznesu w swojej firmie, książka ta będzie nieocenionym źródłem informacji i pomocą.

Karol | 2014-04-12