Boy's Next Door

manga yaoi dramat
komiksy
japoński
Niko

Los Angeles jest świadkiem brutalnych morderstw popełnianych na męskich prostytutkach. Media nadały mordercy przydomek Ślepiec, gdyż zawiązuje on oczy swoim ofiarom. Do tej pory zginęło sześć osób, a sprawca nadal pozostaje nieuchwytny. Sytuacja ta może ulec zmianie, gdy przypadkowym świadkiem zbrodni staje się czternastoletni Lawrence. Spłoszony zabójca ucieka, ale gubi bardzo istotną rzecz, która potem doprowadza do niego chłopaka.

| 2014-03-03
Na półkach: Manga
Przeczytana: 2011 rok

Uwielbiam tą mangę. Wzrusza, dołuje, daje do myślenia, znowu dołuje, daje w twarz, pozostawia dziurę w głowie.
Wracałam do niej kilka razy. Jest po prostu wspaniała.

Bonnemort | 2016-03-22
Na półkach: 2016