100 zdrowych pokarmów. Jak kupować, przygotowywać i przyrządzać zdrową żywność

Tłumaczenie: Ewa Kapilewicz
Wydawnictwo: G+J
100 foods you should be eating
filipinka

Glenn Matten nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie przekonuje do wymyślnych diet i nie podaje prostej recepty, jak w tydzień stać się piękniejszym czy superszczupłym. Podpowiada natomiast, jak zadbać o zdrowie. Wystarczy zmienić podejście do pożywienia, które kładziesz na talerzu. Sprawa jest prosta - są rzeczy, które każdy powinien jeść. Przedstawiono tu 100 zdrowych pokarmów wraz z...

Przedstawiono tu 100 zdrowych pokarmów wraz z licznymi wskazówkami, jak je kupować, przygotowywać i przyrządzać oraz ponad 80 przepisów na smaczne posiłki. Nie bój się wyrzeczeń ani skomplikowanych zaleceń – autor nie pominął czerwonego wina, herbaty, kawy ani czekolady, a wszystkie informacje przedstawiono w sposób wystarczająco prosty, by każdy mógł z nich skorzystać.

Daj się przekonać. To na pewno wyjdzie ci na zdrowie!

źródło opisu: Wydawnictwo G+J, 2011

źródło okładki: www.gjksiazki.pl