Tajemniczy krąg zjawisk PSI

Tłumaczenie: Polskie
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Tajemniczy krąg zjawisk PSI
monicamoniaa

Litera „PSI” wzięta z alfabetu greckiego, używana jest dla oznaczenia różnego rodzaju zjawisk parapsychicznych.” Psi” to pierwsza litera greckiego słowa "psyche" znaczącego "duszę". Krąg zjawisk "PSI" dotyczy zatem wszelkich fenomenów, w których sprawy psychiczne i duchowe w sposób paranormalny oddziałują na materię. Autorzy książki, Leszek Matela oraz Otylia Sakowska, znani z licznych...

Autorzy książki, Leszek Matela oraz Otylia Sakowska, znani z licznych publikacji w czasopismach ezoterycznych, przedstawiają różne aspekty paramedycyny, ezoteryki i parapsychologii. Czytelnik znajdzie w niej, prócz wielu ciekawostek z wymienionych dziedzin, liczne wskazówki praktyczne dotyczące terapii paramedycznych, zachowania zdrowia i długowieczności oraz opisy urządzeń aktywizujących niezwykłe możliwości tkwiące w samym człowieku oraz wykorzystujących energię Ziemi i Kosmosu.
Książka przedstawia systemy wiedzy duchowej stworzone przez Goethego, Steinera, Krishnamurtiego, Griffithsa czy teozofów, prezentuje przykłady sztuki ezoterycznej i uzdrawiających obrazów oraz przybliża sylwetki jasnowidzów: Gellera, ojca Klimuszko i Emmy Kunz. „Tajemniczy krąg zjawisk psi” to znakomite kompendium wiedzy o zjawiskach nieznanych. Każdy zainteresowany tego rodzaju fenomenami oraz ich praktycznym wykorzystaniem powinien się z tą książką zapoznać.

źródło opisu: Własne

źródło okładki: http://www.talizman.pl/tajemniczy-krg-zjawisk-psi-p-1987.html