Po co nam kościół?

Karo

Antyklerykalizm katolików, po co są księża?, Ekskomunika, Inkwizycja

Karo | 2013-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2013

Kompendium najistotniejszych i najbardziej aktualnych pytań, które zadają sobie niewierzący, jak i wierzący - dotyczących Kościoła i kościoła. Ojciec Jacek Salij usiłuje w miarę prosto i dokładnie odpowiedzieć na te trudne pytania, co moim zdaniem w większości mu się udaje. Jego sposób pisania jest łagodny, ale i surowy, wyważony, ale i ciepły. Czy książka odpowiada na tytułowe pytanie? W pewnym stopniu tak, ale czy kogoś przekona... najlepiej sprawdzić samemu.

kruqq | 2014-01-09
litmaniak | 2014-01-05