Frigid

Wydawnictwo: Spencer Hill Press
9781939392749
angielski
Justine

For twenty-one-year-old Sydney, being in love with Kyler isn't anything new. They'd been best friends ever since he pushed her down on the playground and she made him eat a mud pie. Somewhere over the years, she fell for him and fell hard. The big problem with that? Kyler puts the 'man' in man-whore. He's never stayed with a girl longer than a few nights, and with it being their last year in college, Syd doesn't want to risk their friendship by declaring her love.

Kyler has always put Syd on a pedestal that was too high for him to reach. To him, she's perfect and she's everything. But the feelings he has for her, he's always hidden away or focused on any other female. After all, Kyler will always be the poor boy from the wrong side of tracks, and Syd will always be the one girl he can never have.

But when they're stranded together at a posh ski resort due to a massive Nor'easter, there's nothing stopping their red-hot feelings for each other from coming to the surface. Can their friendship survive the attraction? Better yet, can they survive at all? Because as the snow falls, someone is stalking them, and this ski trip may be a life-changer in more ways than one.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/16122034-frigid?from_search=true

źródło okładki: www.amazon.com

AngelFire | 2016-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2016

J.Lynn znana też jako Jennifer L Armentrout napisała kolejną niezwykłą opowieść o przyjaźni ale przede wszystkim o miłości,która połączyłą dwóch najlepszych przyjaciół.

Sydney i Kylera od zawsze łączyła przyjaźń.Nikt nie mógł ich rozdzielić.I mimo to,że dorośli ich przyjaźń przetrwała.Z małą zmianą do,której żadne z nich nie chce się przyznać.Potrzeba było burzy śnieżnej i ich dwoje w jednym domu aby prawdziwe uczucia wyszły na jaw.Wszystko wydaje się idealnie.Tylko jedno może ich rozdzielić.Przyszłość,która nie da o sobie zapomnieć.Pytanie tylko czy oboje przetrwają tą próbę i będą mieli swój happy end.

Choć autorka powtarza pewien schemat nieśmiałej dziewczyny i chłopaka dla,którego liczy się alkohol i dziewczyny,to mimo to książka jest dobra.Może troszkę powiało nudą,ale to był tylko moment i mnie osobiście ta historia przypadła go gustu.Uwielbiam styl pisarki i to w jaki sposób przedstawia miłość młodych ludzi.

kaasjaa | 2014-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Kolejna książka Pani Lynn, która mnie zachwyciła...
Łatwa i przyjemna, w sam raz na samotny wieczór. Opowiada historię przyjaciół - Kylera i Sydney, których to niewinne uczucie przeradza się w coś głębszego i silniejszego. Powieść napisana jest z punktu widzenia obu bohaterów, co jest świetnym rozwiązaniem w tego typu książkach! Polecam.

Martoonia | 2014-04-11
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Kolejna książka z serii New Adult i kolejna, która mi się podobała. Lekka i przyjemna opowieść o dwójce nastolatków, którzy znają się niemal zawsze, ale dopiero co zaczynają uświadamiać sobie łączącą ich więź. Również historia o zazdrości i dążeniu do zerwania z całkiem niechlubną przeszłością. Przez większą część książki wszystko kręci się wokół głównych bohaterów, więc czasem brakowało mi jeszcze jakichś osób, które mogłyby wnieść nowe wątki, ale nie wpływa to na cały wydźwięk książki. Polecam

lulamae | 2014-03-27
Przeczytana: 26 marca 2014

Czegoś mi w tej książce zabrakło.
Nie mówię, że całkiem zła, bo czytało ją się miło i przyjemnie, jednak nie porwała.
Historia o dwójce przyjaciół od dzieciństwa (muszę przyznać, że zawarcie znajomości mieli zabawne), których uczucia z czasem się zmieniły. Nie patrzyli na siebie tylko jak przyjaciel na przyjaciela. Wyjeżdżają aby spędzić tydzień z grupą znajomych, jednak seria zdarzeń powoduje, że lądują sami w domku w górach.
Niby wszystko pięknie, ładnie, ale jakoś tak mdło przez 3/4 książki. Dopiero po czasie wszystko się jakoś ożywiło, ale wtedy to już był prawie koniec.
Stąd też taka ocena, a nie inna. Można przeczytać, jednak moim zdaniem jest dużo lepszych książek w tym gatunku.

Kolejna genialna powieść tej autorki! Dwoje przyjaciół.. a może jednak nie tylko przyjaciół? :D Lekki i przyjemny styl pisania, barwne i żywe opisy oraz bohaterowie którzy na prawdę dadzą się lubić :)

Katarzyna | 2015-06-09
Przeczytana: 08 czerwca 2015

Przyjaźń, czy miłość.

Sydney od zawsze jest zakochana w swoim najlepszym przyjacielu - Kylerze. Jednak on widzi w niej tylko przyjaciółkę, którą musi się opiekować, bo taki jest obowiązek przyjaciół. Sydney na co dzień musi widzieć Kylera z inną kobietą, rani ją to, ale się nie poddaje, a swoje uczucia chowa pod żelazną kurtyną.

Zima, wyjazd do domu rodzinnego Kylera, tam wszystko ulegnie zmianie, Sydney odważy się powiedzieć, co czuje, Kyler to samo zrozumie, ale czy nie będzie za późno już na miłość? i czy przeszłość Kylera będzie miała na to wpływ?
Przeczytajcie,
polecam.:)

wiooletka13 | 2014-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2014

Mam mieszane uczucia po tej książce. Nie powaliła na kolana tak jak inne w wykonaniu tej autorki. Trochę nudna historia on ją kocha,ona jego,ona boi się uczucia, on tak samo,przyjaźń,seks. Tak się dzieje dlatego,że ludzie czują strach przed wyrażeniem swoich uczuć i uciekają przed nimi. Kiedy już jedna osoba nabierze odwagi ,w końcu to z siebie wyrzuci ,coś się zaczyna dziać,ale potrzebna jest odwaga a każdy z nas czasem ma taki moment że w siebie zwątpi,chce dla drugiej osoby jak najlepiej i myśli,że jeśli usunie się w cień będzie lepiej,ale trzeba walczyć do końca bo to jakie czeka nas zakończenie zależy wyłączne od nas samych.

Betty | 2014-11-17

Całkiem przyjemne czytadełko ;)
Zapewne nie mogę nazwać tej książki jedną z najlepszych z serii New Adult, jakie udało mi się dorwać, ale jest całkiem fajna.
Dwoje przyjaciół z dzieciństwa, bagaż wspólnych doświadczeń, wspólna paczka znajomych i przekonanie, że jedno za drugim skoczyłoby w ogień, a pomiędzy tym wszystkim niewypowiedziane na głos uczucia, które bardzo szerokim łukiem mijają się z czysto platoniczną przyjacielską więzią.
Ona kocha jego nie całkiem braterską miłością, ale boi się przyznać, żeby nie popsuć tego, co udało im się stworzyć, a on...cóż, okazuje się, że też nie jest całkiem obojętny na jej kobiece atuty. Kolejna historia, która utwierdza mnie w przekonaniu, że przyjaźń między facetem i kobietą niestety nie jest możliwa, bo prędzej czy później ktoś skończy ze złamanym sercem, choć może jednak happy end jest możliwy?
Miła lektura na coraz dłuższe jesienne wieczory ;)

Ewelina | 2016-03-18
Na półkach: Przeczytane, O miłości, 2016
Przeczytana: 18 marca 2016

Przeczytana jednym tchem w jedną noc. Sydney to taka dziewczyna, z którą łatwo się zidentyfikować - poczuć się znów nieśmiałą, kochającą bez wzajemności dziewczyną,w niesamowicie seksownym facecie. A Kyler, mimo że drań sypiający co noc z inną dziewczyną, jest ucieleśnieniem marzeń chyba każdej dziewczyny - taki szaleńczo opiekuńczy w stosunku do Sydeney i wmawiający sobie, że nie jest dla niej wystarczający dobry.

Masumi11 | 2013-11-24
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 15 listopada 2013

Zawsze obawiam się książek o "młodych dorosłych", boję się niedojrzałości i średnio fajnej historii.
Ale chyba ostatnio mam szczęście do tych dobrych :)
Ta książka mnie nie zawiodła ona mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła i spowodowała że czytałam na wdechu i szybkością która powodowała rozmazywanie się linii :)

" To jest wieczność " - dzięki temu będę ja pamiętała i pewnie kiedyś do niej wrócę - bo warto.