W rytmie ciała

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
literatura faktu
Nora

"W rytmie ciała" jest zbiorem reportaży o tańcu i ludziach, którzy nim żyją. Podążając śladami Polki mieszkającej w Meksyku poznamy Indianina z Teotihuacan, który zdradzi nam sekrety tańca azteckiego, razem z Haną odkryjemy Japonię i znaczenie japońskiego tańca buyo, a Lilę, nauczycielkę tańca romskiego, odwiedzimy w jej domu w centrum Mexico City. Później zakręcimy się na rurze w takt muzyki disco oraz dowiemy jakie historie za pomocą ruchu starają się nam opowiedzieć Hawajczycy. Takiej książki jeszcze nie było!

źródło opisu: http://virtualo.pl/rytmie_ciala/i130882/?q=reporta%C5%BC

źródło okładki: http://virtualo.pl/rytmie_ciala/i130882/?q=reporta%C5%BC