Zgłosuj na książki roku 2017

Yotsuba&!, Vol. 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yotsuba&!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Yen Press
manga
komiksy
angielski
Pyromaniac

Ohhhhh! Yotsuba’s back! Today, Yotsuba was drawing Jumbo, okay? That’s Daddy’s REALLY, REALLY BIG friend. He’s real nice and I guess a big baby. But he’s too big to draw in Yotsuba’s sketchbook! So Yotsuba drew Jumbo on the street in front of our house! Cool, huh? But Ena’s friend Miura, who has wheels on her feet, said Yotsuba was bad at drawing…she’s wrong, right? RIGHT!?

źródło opisu: www.yenpress.com

źródło okładki: www.yenpress.com