Yotsuba! #14

Yotsuba&! (tom 14)
komiksy
Anna Piechowiak
manga komedia okruchy życia kotori

JAK TU NIE KOCHAĆ YOTSUBY?

Kocha tę serię. Po prostu kocham. Nie ma na to lepszego określenia. Ale jak tu nie kochać opowieści, która zachwyca, śmieszy, rozbraja, a przy okazji potrafi poruszyć coś w sercu człowieka. A że wszystko to robi po prostu po mistrzowsku, trudno nie zachwycić się całością i za każdym razem nie mieć tylko ochoty na więcej.

Co tam tym razem słychać...

• Manga
  • Na półce do przeczytania