Hades. Diaspora

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hades". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: wydano nakładem autora
space opera, filak, hades
Ernest Filak

„Hades. Diaspora” to trzeci tom cyklu hadesjańskiego. Książka z gatunku space-opera. Przedstawia losy Pawla Tsenre, absolwenta szkoły średniej, który w ramach praktyk zostaje wysłany na planetę Hades. Najsilniejszym graczem w całym systemie jest koncern Uroborosa, który wszelkimi sposobami pozbywa się konkurencji, ogłasza separację i dąży do stworzenia samodzielnego Królestwa. W tym samym...

Najsilniejszym graczem w całym systemie jest koncern Uroborosa, który wszelkimi sposobami pozbywa się konkurencji, ogłasza separację i dąży do stworzenia samodzielnego Królestwa. W tym samym czasie ruch związkowy wykorzystuje przygotowania koncernu i pod ich osłoną gromadzi własne siły. Wybucha rewolucja. Część ziemskiej floty pozostaje do końca wierna Ziemi. Na domiar złego, w trakcie trwania bratobójczych walk w systemie pojawiają się Obcy...

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com