Alchemia Runy

Wydawnictwo: Kos
runy, ezoteryka
Ewelina

Cała istota życia, być może, polega na byciu takim jakim jesteś, bez oczekiwania na lepszy czas. Dzisiaj, nie jutro. Może i trudno wyjść poza granice opinii innych, bo jakimś dziwnym trafem ludzie budują swoje poczucie wartości, opierając się na zdaniu nie swoim, a drugiego. No cóż, każdy potrzebuje jakiegoś boga. Prawda, to Prawda ? istnieje tylko poza wszelką manipulacją. Takie są też runy i sztuki mantyczne.

źródło opisu: Wydawnictwo KOS, 2004

źródło okładki: www.kos.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!