Wilno - od środka. Kieszonkowy przewodnik.

Wydawnictwo: RM
DAngel

Przewodnik napisany przez autora - dziennikarza i podróżnika, który spędził w tym mieście wiele miesięcy. Znajdziecie w nim informacje co naprawdę warto zobaczyć w Wilnie. Na jakie wycieczki trzeba się koniecznie wybrać. Jak dotrzeć do ciekawych zakątków, często nieodkrytych jeszcze przez turystów. Książka zawiera wiele cennych informacji: 10 tras zapozna nas z najważniejszymi atrakcjami...

Książka zawiera wiele cennych informacji: 10 tras zapozna nas z najważniejszymi atrakcjami miasta, 5 wycieczek zawiedzie nas do Kiernowa, Trok, Kowna, Parku Europy z niesamowitymi rzeźbami i do Druskiennik - najpopularniejszego uzdrowiska oraz porady: gdzie zjeść, co kupić i jak spędzić wolny czas.

źródło opisu: http://www.rm.com.pl

źródło okładki: http://www.rm.com.pl