Hiszpania

Wydawnictwo: Świat Książki
Hiszpania, podróże
Purson27

Hiszpania to kurorty turystyczne nad Morzem Śródziemnym i surowa Galicia, stary Madryt, kosmopolityczna Barcelona i egzotyczna Grenada, poddana mauretańskim wpływom... Dzięki panoramicznym zdjęciom z opisami możemy odbyć podróż po współczesnej i dawnej Hiszpanii, nie ruszając się z fotela. Książka zawiera też wszystkie informacje dla turystów. Część kartograficzna umożliwia odnalezienie...

Książka zawiera też wszystkie informacje dla turystów. Część kartograficzna umożliwia odnalezienie wybranej miejscowości. Skorowidz nazw został wzbogacony o adresy internetowe najważniejszych atrakcji turystycznych.

źródło opisu: okładka książki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!