Chorwacja (Dalmacja). Przewodnik Marco Polo

Wydawnictwo: Bezdroża

MARCO POLO Przewodnik - całkowicie zmienione i przebudowane wydanie.Z nowym przewodnikiem Marco Polo będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy.Zawiera również atlas drogowy.Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Jesteś przecież na wakacjach!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion