Korea Północna i Południowa. Mapa

Wydawnictwo: Nelles
Korea, mapy, turystyka

Seria 70 map wydawnictwa Nelles obejmuje kraje Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Azji. Na każdej mapie zaznaczono najważniejsze atrakcje turystyczne i miejsca zasługujące na szczególną uwagę turystów. Jeśli planujesz wycieczkę, z przyjemnością odkryjesz przy ulicach podaną ilość kilometrów, w końcu Twój czas jest cenny. Wydrukowane na papierze wysokiej jakości pozwalającym przetrwać najcięższe warunki. Uwaga: łatwo się składa.

źródło opisu: http://bezdroza.pl/

źródło okładki: http://bezdroza.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!