Światło mieszane w praktyce. Profesjonalne techniki w fotografii ślubnej i portretowej

Wydawnictwo: Galaktyka

Naucz się wykorzystywać i modyfikować światło mieszane, aby tworzyć naturalnie wyglądające zdjęcia.W ostatnich latach fotografia ślubna i portretowa stają się coraz bardziej naturalne i spontaniczne. W rezultacie cały świat stanowi studio, zdjęcia wykonuje się wszędzie - w opuszczonych budynkach, na plażach i oświetlonych rzędami latarni ulicach. Rozmaitość oświetlenia spotykana w tych miejscach stwarza wiele okazji, ale też rodzi problemy.Z tej książki można się nauczyć, jak zapanować nad każdą taką sytuacją i jak wykonywać wspaniałe zdjęcia.- Zrozumienie natury światła i jego znaczenia w fotografii ślubnej i portretowej- Rozpraszanie i modelowanie światła słonecznego oraz światła padającego z okna w celu otrzymania elegancko oświetlonych portretów- Uzupełnianie światła zastanego światłem lampy błyskowej, użytym jako źródło światła głównego lub wypełniającego- Stosowanie światła zastanego jako światła wypełniającego z lampami błyskowymi, mocowanymi na aparacie lub studyjnymi

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!