Fotografia ślubna w praktyce

100 Techniques for Professional Wedding Photographers
978-83-7579-107-5
technika
Barbara

Z okładki: "W książce znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą nadać twoim zdjęciom większą siłę wyrazu oraz sprawią, że będziesz fotografował sprawniej i miał więcej zleceń. Jeśli zależy ci na nawiązywaniu dobrych relacji z klientami, umiejętnym fotografowaniu ceremonii i przyjęcia weselnego, dostarczaniu doskonałej jakości zdjęć - z tej lektury zaczerpniesz mnóstwo łatwych do przyswojenia,...

Z okładki:
"W książce znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą nadać twoim zdjęciom większą siłę wyrazu oraz sprawią, że będziesz fotografował sprawniej i miał więcej zleceń. Jeśli zależy ci na nawiązywaniu dobrych relacji z klientami, umiejętnym fotografowaniu ceremonii i przyjęcia weselnego, dostarczaniu doskonałej jakości zdjęć - z tej lektury zaczerpniesz mnóstwo łatwych do przyswojenia, praktycznych wskazówek, które z pewnością będą mieć pozytywny wpływ na twój warsztat fotograficzny. Dodatkowo, inspirujące fotografie autorstwa blisko pięćdziesięciu czołowych fotografów z branży sprawią, że zyskasz świeże spojrzenie na swoją pracę. Oto niektóre z zagadnień poruszanych w książce: planowanie obowiązkowych ujęć - od przygotowań panny młodej w domu do wniesienia tortu i rzucania bukietem, przygotowanie i pakowanie sprzętu niezbędnego podczas fotografowania ceremonii i wesela, budowanie dobrych relacji z parą młodą, wskazówki na temat póz, fotografowania przyjęć i robienia zdjęć grupowych, porady dotyczące stosowania takich ustawień aparatu, które ograniczą do minimum czas konieczny do edycji plików w programie graficznym, retusz obszarów prześwietlonych, zmarszczek i niedoskonałości skóry, korekcja barwna, tonowanie, odręczne kolorowanie i inne metody komputerowego upiększania zdjęć, informacje niezbędne dla osób wykonujących zlecenia na wyjazdach. "

Agnieszka | 2013-07-25
Przeczytana: 01 lipca 2013

Książkę posiadam od 3 lat. Wracam do niej co roku. Naprawdę wiele ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć np. jak dobrze ustawić aparat, lampę, na co zwrócić szczególną uwagę w czasie uroczystości i co warto uwiecznić na fotografii. Bogata w mnóstwo pięknych zdjęć, które są ciekawie opisane, a przy niektórych nawet podane ustawienia aparatu.
Każdy w niej znajdzie coś dla siebie.

noir_ange | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Wiele bardzo przydatnych wskazówek, od kontaktów międzyludzkich do ustawienia lamp. Polecam, każdy znajdzie coś wartościowego

wyrzykus | 2015-10-26
AdrianS | 2014-11-29