Kaszuby dla aktywnych. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Publikacja zawiera między innymi: 1 strona - zawiera mapę Kaszub w skali 1 : 100 000, obejmującą Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie, oraz ważniejsze miejscowości: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i Człuchów. Na mapie znajdują się miejscowości, drogi, zabytki, ważniejsze noclegi, szlaki...

Publikacja zawiera między innymi:
1 strona - zawiera mapę Kaszub w skali 1 : 100 000, obejmującą Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie, oraz ważniejsze miejscowości: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i Człuchów. Na mapie znajdują się miejscowości, drogi, zabytki, ważniejsze noclegi, szlaki piesze, rowerowe i kajakowe z kilometrażem, przystanie i kąpieliska.
2 strona zawiera bogato ilustrowany opis przedstawiający muzea, skanseny, ogrody botaniczne, wieże i punkty widokowe, baseny, kręgielnie, ośrodki narciarskie, parki linowe, przystanie wodne, stadniny, spis szlaków pieszych, rowerowych, tras Nordic Walking, ścieżek przyrodniczych i dokładny opis szlaków kajakowych z terenu Kaszub.

źródło opisu: http://bezdroza.pl/

źródło okładki: http://bezdroza.pl/