Kreta, Rodos i Santorini. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Przewodnik Michelin po trzech najpopularniejszych greckich wyspach, przeniesie Cię w świat kamiennych wiosek i miasteczek usytuowanych na górskich zboczach. Przyroda wyrzeźbiła tu labirynty krasowych jaskiń i wąwozów, a także podarowała nam plaże, którymi nie pogardzi nawet najbardziej wymagający turysta. Przewodnik Michelin podpowie nam co warto, a co koniecznie trzeba tu zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:* informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży* zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe* Kreta, Rodos i Santorini - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca* Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi* Precyzyjne mapy* mapy Krety, Rodos i Santorini na wewnętrznej stronie okładki* mapy najważniejszych miast.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!