Mała wielka firma

Wydawnictwo: StudioEMKA
ekonomia, firma, biznes
biznes, finanse

Prawdopodobnie nie jesteś z zawodu finansistą. Mimo to, jeżeli prowadzisz firmę, która chce przetrwać na rynku, musisz też zarządzać jej majątkiem. Ryzykujesz przy tym wszystkim, co masz. Dorobkiem całego życia. Jak, nie będąc profesjonalistą w zarządzaniu finansami, omijać czyhające na każdym kroku pułapki, które mogą wyczyścić nie tylko twoje konto bankowe, ale także w skrajnych przypadkach pozbawić cię samochodu i dachu nad głowąa Mała wielka firma to efekt doświadczeń Autora zebranych podczas rozwijania własnej działalności gospodarczej. Ukończył też z wyróżnieniem studia ekonomiczne, uczestniczył w szkoleniach i studiach podyplomowych z zarządzania finansami w małej firmie. Przekonał się jednak nie raz, że niekoniecznie trzeba być magistrem ekonomii, żeby z powodzeniem prowadzić i rozwijać firmę. Wystarczy stosować się do podstawowych zasad, z których najważniejsze opisuje w tej książce.

JustynaMck | 2019-06-06
Przeczytana: 2016 rok

Tak naprawdę niewiele wniosła do mojego zawodowego życia.

Gabryella | 2013-12-13

krótka i konkretna.

michelito | 2013-02-23

Dobra książka dla początkujących. Napisana łatwym językiem. Polecam

Voter101 | 2011-06-11

Bardzo krótka i konkretna. Warto po nią sięgnąć, idealna lektura na wieczór. :)

Wojtek | 2010-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2010

Co prawda krótkie, ale konkretne. Ogólnie - pozytywne :).