Nigdy nie stój sam

Wydawnictwo: Akademia Rekomendacji sp. z o. o.
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nigdy nie stój sam
biznes, finanse

Na karierę i, sukces w biznesie, czy życiowe spełnienie mają wpływ zarówno ludzie, których już znamy, ale też Ci, których dopiero poznamy. Wydarzenia biznesowe są jedną z okazji, gdzie możemy nawiązać nowe, wartościowe kontakty, mające wpływ na awans, wzrost sprzedaży czy rozwój biznesu. Jednak takich podstawowych umiejętności jak przełamywanie lodów, small talk, mingling- niezbędnych, aby tego dokonać, nie uczyliśmy się w żadnej szkole. Ich brak stanowi barierę dla wielu profesjonalistów i przedsiębiorców i przedsiębiorców w efektywnym wykorzystywaniu towarzyskich okazji.

Książka "Nigdy nie stój sam" to przystępnie podane przez autora cenne, praktyczne wskazówki jak nawiązać kontakty i budować relacje. Źródłem tej wiedzy jest jego pasja, wyjątkowa konfiguracja talentów oraz jedenastoletnie doświadczenie w łączeniu ludzi, czego efektem było poprowadzenie ponad 1000 sesji networkingowych na przeróżnych eventach biznesowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czy jesteś osobą nieśmiałą, introwertykiem czy ekstrawertykiem, możesz z powodzeniem przełamywać lody, swobodnie rozmawiać na eventach, rozwijać swój potencjał dzięki budowaniu silnej sieci inspirujących kontaktów. Wystarczy, że zapoznasz się z opracowaną przez autora metodą 5P i konsekwentnie, krok po kroku, będziesz ją wdrażać. Zapewniam Cię, że już nigdy na eventach nie będziesz stał sam, a krąg Twoich wpływów zacznie się powiększać.

Co do Ci ta książka?
1) Proste techniki przełamywania lodów
2) Sprawdzone strategie small talk
3) Kilka metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach na eventach

Czego się z niej nauczysz?
1) Jak rozwijać silną sieć kontaktów
2) Jak zacząć rozmawiać z nieznajomymi
3) Jak elegancko opuszczać grupki rozmówców
4) Jak podtrzymywać relacje na spotkaniu

źródło opisu: Wydawnictwo Akademia Rekomendacji sp. z o. o.

źródło okładki: https://osmpower.pl/pl/p/Nigdy-nie-stoj-sam-Grzegorz-Turniak/288

Marta | 2017-07-14
Przeczytana: 17 lutego 2017

Najlepsza książka o networkingu i poruszaniu się na konferencjach! Powinna zostać nazwana oficjalnym podręcznikiem dla każdego, kto chociaż raz wybiera się na event.

akademiarekomendacji | 2017-07-14
Daga | 2017-09-16