Encyklopedia zdrowia dla całej rodziny

Tłumaczenie: Sebastian Musielak
Wydawnictwo: Rebis
9788371209116
poradniki

doskonała, bogato ilustrowana encyklopedia zdrowia dla całej rodzinykompendium konwencjonalnych i alternatywnych metod leczeniaźródło nieocenionych wiadomości na temat chorób, metod diagnostycznych, profilaktyki, zasad zdrowego odżywiania oraz lekówprzystępny przewodnik obejmujący : płodność i poczęcie, ciążę i poród, okres niemowlęcy i dzieciństwo, młodość, wiek dojrzały, wiek średni i późniejbiblia całościowego podejścia do zdrowia zgodnego z zaleceniami medycyny holistycznejdla laików i profesjonalistów

Karol | 2012-07-16
Eko Księga | 2012-01-17