Purson27

Zapierające dech wielkoformatowe zdjęcia ukazują niezwykłą różnorodność Alp, najwyższych gór Europy, rozciągających się przez siedem państw: Niemcy, Austrię, Słowenie, Włochy, Szwajcarię, Liechtenstein i Francję. Oglądamy ośnieżone szczyty, doliny, malownicze jeziora... Książka opisuje krainy geograficzne, zabytki, inne atrakcje turystyczne (miejsca do uprawiania sportów czy festiwale muzyczne). Zawiera też dokładne mapy i adresy internetowe miejsc, wartych odwiedzenia.

maol | 2013-11-08
Na półkach: Posiadam