Zgłosuj na książki roku 2017

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
papież leksykon poczet
historia
TomNorris

Chronologiczny leksykon papieży przedstawia życiorysy i dokonania zwierzchników Kościoła od pierwszych biskupów gmin chrześcijańskich do papieża Benedykta XVI. Noty biograficzne uzupełniają portrety, ilustracje dzieł sztuki i architektury, słowniczek terminów teologicznych i alfabetyczny układ postaci.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/381

Magnus Dux | 2013-07-16

Bardzo ciekawy spis wszystkich papieży i antypapieży. Sylwetka, najważniejsze dokonania, pontyfikat - wszystko to w przyjemnej szacie graficznej z dużą ilością kolorowych zdjęć podobizn na wysokiej jakości papierze.

Lord

Edyta | 2017-01-04