Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt

Okładka książki Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt Ralf Butschkow
Okładka książki Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt
Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 59) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2013-06-20
2013-06-20
24 min.
Bolesław Ludwiczak
zawody dla dzieci mądra mysz opiekunka zwierząt zoo zwierzęta

Okładka książki Maszyny i pojazdy. W mieście Alexander Steffensmeier, Monika Wittmann
Maszyny i poja... Alexander Steffensm...
Okładka książki Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego Liane Schneider, Annette Steinhauer
Zuzia nie korz... Liane Schneider, An...
Okładka książki Zuzia i jej kotek Liane Schneider, Eva Wenzel-Bürger
Zuzia i jej kotek Liane Schneider, Ev...

Seria nam znana, ale zawód, którego nie poznaliśmy wcześniej, teraz został nam przedstawiony w bardzo interesujący sposób.
Ogród zoologiczny odwiedza prawie każde dziecko, ale nie każde zastanawia się, jak to jest pracować ze zwierzętami na co dzień.
W tej książeczce opis codziennych obowiązków opiekuna zwierząt jest nie tylko dość szczegółowy, ale i dobrze zilustrowany. Ponadto różnorodność odwiedzanych podopiecznych, do tego ciekawostki na ich temat.
Świetna pozycja z serii "Mam przyjaciela...", która może sprawić, że dziecko nie tylko na nowo odkryje zoo, ale i może zacznie snuć plany co do swojej przyszłości w zawodzie opiekuna zwierząt. :)

Ciekawa seria i choć Ewie bardzo się podoba, raczej dla ciut starszego czytelnika.

Ładne i szczegółowe obrazki, ciekawa opowieść o pracy opiekuna zwierząt w ZOO. Serdecznie polecam, bardzo dobra pozycja dla dziecka poznającego świat :)

O tym, co się dzieje w ZOO od kuchni. Ciekawie, ale i zaskakująco.

O tym, co się dzieje w ZOO od kuchni. Ciekawie, ale i zaskakująco.

• E2) Podstawówka 1-3
  • Dziecięce
  • C6) Bez kategorii
  • Literatura dziecięca
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt