Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt

Okładka książki Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt
Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 59) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2013-06-20
2013-06-20
24 min.
Bolesław Ludwiczak
zawody dla dzieci mądra mysz opiekunka zwierząt zoo zwierzęta

więcej Więcej

O tym, co się dzieje w ZOO od kuchni. Ciekawie, ale i zaskakująco.

Ładne i szczegółowe obrazki, ciekawa opowieść o pracy opiekuna zwierząt w ZOO. Serdecznie polecam, bardzo dobra pozycja dla dziecka poznającego świat :)

Ciekawa seria i choć Ewie bardzo się podoba, raczej dla ciut starszego czytelnika.

Seria nam znana, ale zawód, którego nie poznaliśmy wcześniej, teraz został nam przedstawiony w bardzo interesujący sposób.
Ogród zoologiczny odwiedza prawie każde dziecko, ale nie każde zastanawia się, jak to jest pracować ze zwierzętami na co dzień.
W tej książeczce opis codziennych obowiązków opiekuna zwierząt jest nie tylko dość szczegółowy, ale i dobrze zilustrowany....

• E2) Podstawówka 1-3
  • C6) Bez kategorii
  • 2019
  • Dziecięce
  • Literatura dziecięca
  • Czytamy z Matim
  • Literatura dziecięca 3-4 - Ewa czyta

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt