Modne projekty na drutach

Wydawnictwo: RM
hobby
joly_fh

Kardigany, swetry, bluzki, wdzianka i kamizelki - idealnie dopasowane i podkreślające sylwetkę - oto zbiór projektów doskonałych dla kobiet ubierających się modnie i z fantazją. W książce znajdziesz instrukcje wykonania poszczególnych modeli, schematy ułatwiające pracę i kolorowe zdjęcia przedstawiające gotowe ubrania. Wszystkie elementy garderoby zostały zaprojektowane tak, by eksponowały figurę, podkreślając to, co w niej najlepsze, i ukrywając mankamenty. Ta książka może stać się prawdziwą inspiracją dla każdej kobiety.

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2012

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/product-pol-397-Modne-projekty-na-drutach.html