Bądź sobą i wygraj - 10 podpowiedzi dla aktywnej kobiety

Wydawnictwo: W.A.B.
83-89291-34-7
kobiety w biznesie
poradniki

Proponowane przez autora reguły pomogą nie tylko przetrwać trudne czasy na rynku pracy i osiągnąć zawodowy sukces. Czytelniczki odnajdą wśród nich porady, jak budować wewnętrzną równowagę, harmonijne relacje z innymi i spełniać się w życiu emocjonalnym.

Karolina | 2017-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Książka to właściwie spis rozmowy Henryki Bochniarz i Jacka Santorskiego. Pani Bochniarz jest doktorem ekonomii, aktywną współzałożycielką Kongresu Kobiet oraz przewodniczącą Konfederacji Lewiatan. Pan Santorski to psycholog i psychoterapeuta, który obecnie pracuje jako coach biznesowy. Rozmowy toczą się wokół 10 wskazówek, jakie Henryka Bochniarz przedstawia kobietom na swoich wykładach,a które mają im pomóc w ich karierze zawodowej. Bynajmniej nie są to jakieś odkrycia wykraczające poza to, co można przeczytać w "Coachingu" czy prasie kobiecej, ale w końcu rady naszych babek także są najprostsze, prawda? Myślę, że silną stroną książki jest właśnie dyskusja doświadczonej bizneswoman i feministki oraz nie mniej doświadczonego psychologa, który wniknął w świat biznesu. Rozbierają na czynniki pierwsze każdą ze wskazówek i nie dają jednoznacznych recept. Trudno więc nazwać to tylko poradnikiem. Chyba jest to bardziej podkładka do zastanowienia się nad sobą. Wielkim atutem jest...

Szara | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Bardzo podobała mi się forma książki - rozmowa dwóch osób o różnym poglądzie na sprawę (kobieta-mężczyzna), co sprawia że nie męczy standardowym szablonem poradnika.

Ania | 2011-07-27

jeśli chcesz być aktywna, przeczytaj.

mariola | 2016-10-24
Booka | 2016-08-02