Okładka książki Z myślą o koniu. Opowieści o rozwiązanych problemach i naukach z nich płynących. Mark Rashid
Mark Rashid Wydawnictwo: Galaktyka nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Considering the Horse, Tales of Problems Solved and Lessons Learned
Galaktyka
2005-01-01
2005-01-01
83-89896-13-3
Beata Fiłonowicz
konie jeździectwo

Wróciłam do tej książki ponownie i znów jestem zachwycona. Mark Rashid dzieli się swoją niesamowitą wiedzą na temat koni i sprawia, że możemy lepiej zrozumieć te zwierzęta. Dla mnie jednak najistotniejszy jest jeden argument. Żeby dobrze zajmować się końmi trzeba spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Nie ma drogi na skróty, nie uda się niczego przyspieszyć. Konie potrzebują sporo czasu, żeby nam zaufać.

Zbiór opowieści o koniach, z którymi przez lata pracował autor został pogrupowany tematycznie - każdy nagłówek odnosi się do powszechnych problemów, z którymi zmagają się miłośnicy hippiki. Wiedza przedstawiona w tej formie, nie tylko jest bardziej interesująca i łatwiejsza do zapamiętania, ale też pomaga we wcieleniu w życie prezentowanych metod. Sama zastosowałam kilka z nich i, poprzez wynik pozytywny moich prób, muszę potwierdzić rzetelność niniejszej książki.

Dzięki tej książce wzbogaciłam swoją wiedzę, zdecydowanie.
Jeżeli jesteś koniarzem, a nie tylko jeźdźcem, śmiało przeczytaj.
Ta książka pomaga wiedzieć i rozumieć. :)

Dzięki tej książce wzbogaciłam swoją wiedzę, zdecydowanie.
Jeżeli jesteś koniarzem, a nie tylko jeźdźcem, śmiało przeczytaj.
Ta książka pomaga wiedzieć i rozumieć. :)

• Konie
  • Konie i jeździectwo
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...
  • -- DOC: POR: Konie
  • Chcę kupić