Dziennik podróżnika

Wydawnictwo: G+J
Matacz

Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy. Rozpoczyna się oddaleniem od miejsca, gdzie codzienność wymaga kontrolowania myśli, racjonalnego podejmowania decyzji, przewidywania konsekwencji i używania odpowiednich słów. Wtedy rozpoczyna się też wyprawa w głąb własnej duszy. Myśli same odnajdują właściwy kierunek i jeśli im tylko pozwolisz, zabiorą cię na fascynującą wyprawę do wnętrza...

Podróż jest stanem stopniowego uwalniania duszy.

Rozpoczyna się oddaleniem od miejsca, gdzie codzienność wymaga kontrolowania myśli, racjonalnego podejmowania decyzji, przewidywania konsekwencji i używania odpowiednich słów. Wtedy rozpoczyna się też wyprawa w głąb własnej duszy. Myśli same odnajdują właściwy kierunek i jeśli im tylko pozwolisz, zabiorą cię na fascynującą wyprawę do wnętrza twojej duszy.

źródło opisu: G+J Gruner + Jahr Polska, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Agnieszka | 2013-06-26

świetny dziennik do notowania swojej podróży. Kupilam go dzisiaj w biedronce ponieważ niebawem wyruszamy w pierwszą podróż nad morze z rodziną. Chcę w dzienniku zapisywać każdy nasz spędzony dzień. Mam nadzieje,że będzie to wspaniała pamiątka.
Fajnie,że Pani Beata stworzyła taki dziennik swoim fanom.

książek: 2081
Olga | 2014-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: listopad 2014

"Przeczytałam" stojąc przy półce z książkami w Biedronce. Trudno to nazwać książką - to raczej taki notes/pamiętnik/organizer. Poczytać to tam można co najwyżej opis z okładki i nagłówki na stronach (typu: "plan podróży", "wydatki", "przydatne słówka"...). Kartki estetyczne, nie wiem czy dobrze się na nich pisze, bo cena wydała mi się za wysoka jak na notatnik. Strony ozdobione są typowymi dla Pawlikowskiej rysunkami.

Magda | 2017-03-07
Przeczytana: 07 marca 2017

Piękny wydany dziennik, może również posłużyć jako pamiętnik lub po prostu notes! Ma żółte karteczki, przez każdy może poczuć się Beatą! :D

Anna-Mirosława | 2017-08-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Bytom