Nowa szkoła Angeliny

Wydawnictwo: Media Service Zawada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Nowa seria książeczek Angelina Ballerina to doskonała propozycja dla wszystkich dziewczynek w wieku przedszkolnym.Bajka pod tym samym tytułem doskonale znana jest dzieciom z telewizji Mini Mini.

Nie wiem czy już kiedyś o tym pisałam, ale moje dziecko uwielbia balet. i o ile się nie mylę wszystko zaczęło się od momentu, gdy moja córeczka poznała bajkę o Angelinie Ballerinie. Pamiętam, że Ala siedziała przed telewizorem jak zaczarowana. A po kilku dniach zaczęła tańczyć w stylu baletowym po całym domu. Wiadomo, że nie wychodziło jej to tak jak należy, ale jak widać złapała bakcyla i szalenie jej się ten taniec spodobał.

Od tamtej pory minęło sporo czasu a Alicja wciąż jest zafascynowana baletem. Lubi oglądać bajeczki o tej tematyce a Angelina Ballerina wciąż jest jej ulubienicą. Nawet nie przypuszczałam, że zwykła kreskówka może mieć tak wielki wpływ na dziecko. Kto wie, może dzięki tej sympatycznej postaci rośnie mi w domu mała primabalerina??

Ale Angelina Ballerina to kolejny przykład, że poza bajkami w TV powstają także książeczki z udziałem tych samych bohaterów. Tym razem miałyśmy okazję poznać serię "Baw się i tańcz", której oczywiście główna bohaterką jest ta urocza...

Katarzyna Lepiarz | 2017-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2017