Byłem bogiem

9788361319252
katastrofa, komiks
komiksy
Hari_Seldon

Co sprawia, że człowiek jest właśnie człowiekiem? Tajemnicza katastrofa. Życie czworga ludzi zostaje zniszczone, a świat zmienia się na zawsze. Ta powieść graficzna opisuje rozwój jednej postaci - od człowieka, poprzez bohatera, po... coś jeszcze - obserwowany oczami jego rodziny i najlepszego przyjaciela.

źródło opisu: http://www.muchacomics.com/

źródło okładki: http://www.muchacomics.com/

QUEENfan | 2018-07-23

Superhero inaczej, rzeźnia i rozwałka na skalę epicką, rysunki Snejbjerga świetne.

PolishPopkulturę | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015

Kawał mocnego superhero. Dobre to, bo z sensem i przesłaniem. Komiks zaskakuje brutalnością i świeżym spojrzeniem na tematykę, bo po raz pierwszy genezę superbohatera obserwujemy nie z perspektywy samego zainteresowanego, tylko... z perspektywy jego najlepszego przyjaciela. Polecam! Szkoda tylko, że to kolejny komiks, który przeszedł u nas praktycznie bez echa.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture