Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Avon
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
Noemi

In the murky London gloom, a knife-wielding gentleman named Jack prowls the midnight streets with his faithful watchdog Snuff--gathering together the grisly ingredients they will need for an upcoming ancient and unearthly rite.

źródło opisu: http://www.abebooks.com/servlet/BookDetailsPL?bi=1...(?)

Noemi | 2013-05-05

Bardzo, bardzo, bardzo przeciętna. Wynudziłam się, a to mi się obecnie nieczęsto zdarza przy książkach.
Za mało Jacka. Tak, tak, TEGO Jacka - Rippera.
Ogółem fabuła opiera się na sporze zwolenników pradawnych bóstw oraz ich przeciwników, a każda z postaci dysponuje własnym chowańcem. Pomysł właściwie ciekawy, postaci (często zapożyczone z innych miejsc) miały potencjał, ale stało się coś niedobrego... Ktoś tu nie potrafił poprowadzić narracji w intrygujący sposób.
Ogółem w książce pojawił się jeden udany cytat, który zatonął w otchłani nijakości na tyle szybko, że wkrótce go zapomniałam - i to by było na tyle o tym utworze. Nie popisał się pan Zelazny.

Edama | 2017-11-17
Beata | 2014-11-06