logika, prawo, logika prawnicza
Grazyna

Podana w przystępny i przejrzysty sposób wiedza zawarta w podręcznikach z serii "Akademia prawa" pozwala na korzystanie z tych książek nie tylko studentom prawa, ale i studentom innym wydziałów. Podręcznik :Logika" obejmuje elementarne zagadnienia z zakresu ~ semiotyki ~ logiki formalnej ~ ogólnej metodologii nauk W podręczniku umieszczono zestaw reguł poprawnego myślenia niezbędnych w pracy...

Podręcznik :Logika" obejmuje elementarne zagadnienia z zakresu
~ semiotyki
~ logiki formalnej
~ ogólnej metodologii nauk
W podręczniku umieszczono zestaw reguł poprawnego myślenia niezbędnych w pracy przyszłego prawnika.
Prof. dr hab. Tadeusz Widła - kierownik Katedry Kryminalistyki na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Autor publikacji z kryminalistyki, z zakresu sądowej oceny dowodów i logiki dowodzenia sądowego.
Dr Dorota Zienkiewicz- adiunkt w katedrze Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administarcji Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google

Miguel_Patata | 2016-11-03

Przejście przez tą książkę było piekłem

Nikola | 2017-03-08
Na półkach: Przeczytane, Nauka / studia