religia
Jaguar

"Książka trafnie ujmuje sprawę zdrowia, choroby i uzdrowienia z punktu widzenia Biblii. Przebija z niej skromność osób, które się w niej wypowiadają. Daje też o sobie znać ich gorące pragnienie, by stawiając siebie do dyspozycji Bogu, doświadczyć Jego obecności i uzdrawiającej mocy w sytuacjach beznadziejnych. Książka niesie z sobą wiele zachęty. Poważnie chorych, którym nie ma już nic do zaoferowania współczesna medycyna, zachęca do skutecznego poszukiwania ratunku u Boga. Tych, którzy nie wierzą w cuda, zachęca do przemyślenia swej postawy. Wszystkich zaś, którzy już ufają Panu Jezusowi, zachęca do pogłębiania lub budowania wiary poprzez modlitwę i bliski kontakt z Jego Słowem."

Piotr Zaremba, pastor, współautor przekładu Pisma Świętego.

źródło opisu: Instytut Wydawniczy Compassion, 2011

źródło okładki: www.compassion.pl