Tetrastych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
humor, fantastyka
komiksy
joly_fh

52 plansze powstałe w 52 tygodnie.

Na Tetrastych składają się pięćdziesiąt dwie jednoplanszówki z komiksowymi historyjkami przepełnionymi liryczną nutą i purnonsensowym humorem. Mateusz Skutnik jak zawsze w doskonałej formie zaludnia plansze komiksu najprzeróżniejszymi postaciami, które bawią, śmieszą ale i dostarczają estetycznej przyjemności.

źródło opisu: Wydawnictwo Komiksowe, 2013

źródło okładki: www.wydawnictwokomiksowe.pl

Piotr Pluciński | 2013-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Są w tym albumie historie genialne - bazujące na absurdzie, abstrakcji, nietypowych skojarzeniach, cierpkich obserwacjach. Problem w tym, że na jedną taką planszę (każda z historii to strona z czterema kadrami) przypada kilka banalnych, topornych lub zwyczajnie suchych.