Zgłosuj na książki roku 2017

paranormal romance
przygodowa
angielski
Tissaia

Jed's Revenge By Beverly Havlir Caught in a desperate situation, Kate McAllister has two choices-either lose her virginity ASAP, or be given to a sadistic monster who prizes innocence above all else. Deep in a Pagan dungeon, a tightly bound prisoner is the perfect man for her needs. Seducing a bound man is not high on her list of things to do, but she gets the job done.and finds unbelievable pleasure while she does it. Little does she know that the events of that night will seal her fate forever. Jed, a Karn'alian Cyborg warrior, was made to fight and kill. For years, he's searched for Kate, intent on seeking revenge. An eye for an eye. She took from him, now he will take pleasure from her. When he finds Kate, Jed takes her prisoner. But once is not enough. He wants-needs-more. Revenge has never been so sweet.

książek: 1967
Julia | 2014-05-18