Excalibur

6 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
960-443-038-6
angielski
madziusia

Historia ta dzieje się w dawnych czasach w ogarniętej wojną Anglii. Po śmierci starego króla, ku zaskoczeniu wszystkich, jego godnym następcą okazuje się młody Artur. Czasy są jednak trudne i Artur potrzebuje pomocy czarodzieja Merlina. Do walki ze złem konieczny jest też magiczny miecz Excalibur. Czytając tę historię dowiesz się, czy Artur i Rycerze Okrągłego Stołu potrafią stawić czoło złu i uczynić Anglię bezpiecznym miejscem.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: skan autorski

Nika | 2017-02-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 20 lutego 2017

Nawet miło mi się czytało historię o królu Arturze aczkolwiek jest ona smutna. Jej przeczytanie zajęło mi zaledwie parę chwil z przyczyny zaledwie 39 stron i licznych ilustracji oraz dosyć prostego słownictwa angielskiego.