100 zabawek na choinkę

Wydawnictwo: Pomorze
837003084X
ozdoby choinkowe, święta
Agnieczka

Książkę „100 zabawek na choinkę”, adresujemy do tych, którzy posiadają trochę wolnego czasu, wyobraźni, odrobinę dobrych chęci i cierpliwości i chcieliby mieć na choince własne, ładne, barwne zabawki, w wolnym czasie przez siebie wykonane. Samo wykonanie i posiadanie takich zabawek, to przecież niebywała radość i osobliwa satysfakcja. Zachęcamy wszystkich do twórczych prób!

źródło opisu: Pomorze, 1984

źródło okładki: zdjęcie autorskie

wazka1604 | 2016-04-25

Wspaniała książka, idealna dla najmłodszych dzieci. Wspólnie z rodzicami mogą stworzyć cudowne zabawki na choinkę. Wertowałam tą książkę nie tylko w okresie świątecznym. Uczy przede wszystkim nauki manualnej i sprawności małych rączek.

Bacha85 | 2013-11-29

Spędziłam dzięki tej książce ogromną ilość godzin umilając sobie oczekiwanie na święta. Świetna książka, pobudza do pracy twórczej i inspiruje.