100 zabawek na choinkę

837003084X
ozdoby choinkowe święta

Okładka książki Haft richelieu Halina Kowalczyk, Alicja Wrutniak
Ocena 7,0
Haft richelieu Halina Kowalczyk, A...

Okładka książki Rekin Nudojad Joanna Rusinek, Rafał Witek
Ocena 7,2
Rekin Nudojad Joanna Rusinek, Raf...
Okładka książki Czerwona piłeczka Marcin Minor, Przemysław Wechterowicz
Ocena 5,6
Czerwona piłeczka Marcin Minor, Przem...
Okładka książki Bajki spod pigwy Bronisław Ćirlić, Danuta Ćirlić-Straszyńska
Ocena 7,3
Bajki spod pigwy Bronisław Ćirlić,&n...

Spędziłam dzięki tej książce ogromną ilość godzin umilając sobie oczekiwanie na święta. Świetna książka, pobudza do pracy twórczej i inspiruje.

Wspaniała książka, idealna dla najmłodszych dzieci. Wspólnie z rodzicami mogą stworzyć cudowne zabawki na choinkę. Wertowałam tą książkę nie tylko w okresie świątecznym. Uczy przede wszystkim nauki manualnej i sprawności małych rączek.

1969

Fajna pozycja dla dorosłych i dzieci. Robienie ozdób sprawia że święta mają swój urok.

Obrazki oglądałem obsesyjnie. Agrest pamiętam aż do dziś

Obrazki oglądałem obsesyjnie. Agrest pamiętam aż do dziś

Oj wiele ozdób było zrobionych na podstawie tej książki.... zwłaszcza krecik i czarny kotek!

1973

Książka z dzieciństwa, jedna z ulubionych. Sporo godzin nad nią spędziłam z mamą a później samodzielnie.
Z sentymentu ocena 8 🤪

Z sentymentu ocena 8 🤪