100 zabawek na choinkę

837003084X
ozdoby choinkowe święta

Okładka książki Haft richelieu Halina Kowalczyk, Alicja Wrutniak
7,0
Haft richelieu Halina Kowalczyk, A...

Oj wiele ozdób było zrobionych na podstawie tej książki.... zwłaszcza krecik i czarny kotek!

Obrazki oglądałem obsesyjnie. Agrest pamiętam aż do dziś

Fajna pozycja dla dorosłych i dzieci. Robienie ozdób sprawia że święta mają swój urok.

Wspaniała książka, idealna dla najmłodszych dzieci. Wspólnie z rodzicami mogą stworzyć cudowne zabawki na choinkę. Wertowałam tą książkę nie tylko w okresie świątecznym. Uczy przede wszystkim nauki manualnej i sprawności małych rączek.

Spędziłam dzięki tej książce ogromną ilość godzin umilając sobie oczekiwanie na święta. Świetna książka, pobudza do pracy twórczej i inspiruje.

• 3_Inne
  • Zopiniowane