978-83-7588-250-6
bajka, wierszyk, dziecko, zwierzęta, Fredro
Anna_R

W kolorowej, pięknie ilustrowanej książeczce dla najmłodszych czytelników znajdziemy następujące tytuły bajek Aleksandra Fredry: "Paweł i Gaweł", "Małpa w kąpieli", "Osiołkowi w żłoby dano".

źródło opisu: http://merlin.pl/Bajki_Aleksander-Fredro/browse/product/1,598591.html

źródło okładki: http://merlin.pl/Bajki_Aleksander-Fredro/browse/product/1,598591.html

Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

ale bajka o osiołku nie była zabawna... nie wolno w ten sposób straszyć dzieci

W tej książeczce znajdziemy trzy wiersze - czy jak kto woli bajki - Aleksandra Fredry. A są nimi: Paweł i Gaweł, Małpa w kąpieli i Osiołkowi w żłoby dano.

Cóż więc mogę jeszcze napisać. Książka ma kolorową, sztywną, miękką okładkę i grube sztywne kartki więc nadaje się dla najmłodszych czytelników. Poza tym jest bardzo bogato ilustrowana. Przyciąga uwagę każdego malucha.

A co najważniejsze - to przecież klasyka. Więc chyba warto, by nasze dzieci znały tego typu utwory :)

Kakunia | 2014-10-28

ciekawie wydany zbiór trzech klasycznych polskich bajek.
wydanie zachęcające dzieci do wspólnego oglądania (potomstwo) oraz czytania (rodzice ;))

kate | 2011-04-01

Klasyka, podobnie jak wiersze Tuwima, czy Brzechwy.

certainty | 2016-10-29
Dorotka_eu | 2016-08-03