Smak Grecji

Wydawnictwo: Nowy Świat
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Grecja
joly_fh

„Wielu wybitnych naukowców i autorów napisało ogromną liczbę książek o Grecji: o filozofii, kultury, mitologii i historii tego kraju. Natomiast w sprawach kulinarnych dotyczących greckiej kuchni, jak mi wiadomo, nie było dotąd ciekawego wydania. I oto nareszcie nadszedł czas, gdy, mam nadzieję, książka pani Lidki Milewskiej nie tylko wypełni tę lukę, ale pozwoli Wam, drodzy Czytelnicy, wniknąć...

Natomiast w sprawach kulinarnych dotyczących greckiej kuchni, jak mi wiadomo, nie było dotąd ciekawego wydania. I oto nareszcie nadszedł czas, gdy, mam nadzieję, książka pani Lidki Milewskiej nie tylko wypełni tę lukę, ale pozwoli Wam, drodzy Czytelnicy, wniknąć w tajemnice kuchni ciekawej i egzotycznej, dostosowanej do gustów polskich smakoszy.
Polecam wszystkim czytelnikom książkę pani Lidki Milewskiej i jestem przekonany, że finezja, wynalazczość, a jednocześnie głęboka znajomość greckiej kuchni przyniesie wszystkim Czytelnikom niezapomniane przeżycia smakowe.”

źródło opisu: Wydawnictwo Nowy Świat, 2013

źródło okładki: http://www.nowy-swiat.pl/

asenata | 2014-01-07
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Książka kucharska bez polotu. Grecja to wspaniały kraj, można o nim opowiadać i opowiadać, a tu powierzchownie same przepisy z małym wstępem.

pffanka | 2013-07-25
czekoladaa | 2015-05-04